Veronika Mašková

Kosmetické ošetření

BASIC kosmetická péče

Výživné kosmetické ošetření přírodní kosmetikou InLight dle individuální potřeby pleti.

Zahrnuje šetrné odlíčení pleti čistícím balzámem, masáž obličeje, jemný peeling, hloubkové čistění pleti, masku, sérum, krém.

1300,-

PREMIUM kosmetická péče

Omlazující ošetření přírodní kosmetikou InLight s okamžitým projasněním pleti. 

Zahrnuje šetrné odlíčení pleti čistícím balzámem, květové tonikum, úpravu a barvení obočí, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu směsí výživných olejů, jemný peeling, masku dle typu a potřeb pleti, masáž rukou, sérum a závěrečný krém.

1800,-

EXCLUSIVE kosmetická péče

Regenerační a zpevňující ošetření přírodní kosmetikou InLight, které je ideální pro ty, kteří chtějí propojit hloubkové uvolnění s omlazením pleti.

Zahrnuje šetrné odlíčení pleti čistícím balzámem, květové tonikum, úpravu a barvení řas a obočí, depilaci horního rtu, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu směsí výživných olejů, mikromasáž očního okolí, detoxikační peelingovou masku, masáž rukou, zpevňujicí masku, masáž chodidel, sérum,  závěrečná anti-agingová péče potlačující vznik vrásek.

2500,-

Lash Lifting

Lash Lifting

Šetrné odlíčení a odmaštění řas, aplikace natáček, připevnění řas na natáčky, nanešení liftingového krému, nanešení nautralizačního krému, barvení řas, sérum na podporu růstu a životnosti řas, závěrečné hydratační sérum.

1200,-

Lash Lifting + Barvení obočí

Šetrné odlíčení a odmaštění řas, aplikace natáček, připevnění řas na natáčky, nanešení liftingového krému, nanešení nautralizačního krému, barvení řas, sérum na podporu růstu a životnosti řas, závěrečné hydratační sérum

Barvení a úprava obočí.

1400,-

Mezoterapie (mikrojehličkování)

Ošetření obličeje - provádí se pouze v období říjen-březen

Důkladné čištění pleti, mikrojehličkování se speciálními séry podle typu a potřeby pleti, zklidňující maska, hydratační emulze. V případě potřeby je možné aplikovat znecitlivující krém.

2000,-

Ošetření obličeje, krku a dekoltu - provádí se pouze v období říjen-březen

Důkladné čištění pleti, mikrojehličkování se speciálními séry podle typu a potřeby pleti, zklidňující maska, hydratační emulze. V případě potřeby je možné aplikovat znecitlivující krém.

2500,-